Už budúci týždeň Vás srdečne pozývame na vernisáž výstavy, ktorá sa uskutoční 9.8.2022 (utorok) o 16:30 hod. v Galérii Poľsko-slovenského domu na Radničnom námestí v Bardejove.

Autormi výstavy, pod názvom SEN V DREVE ZAKLIATY, sú Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič, ktorí prerazili na výtvarnej scéne predovšetkým prostredníctvom techniky pyrografie.

Výstava potrvá do 31.8.2022

SEN ZAKLIATY V DREVE nove jpeg

Páčilo sa Vám júlové podujatie Leto na sídlisku? Ani v auguste nebude chýbať tradičné prázdninové podujatie v rámci ktorého navštívime ďalšie sídliska. Dňa 9.8.2022 sa uvidíme na sídlisku Obrancov mieru a dňa 10.8.2022 na sídlisku Za Rajom vždy v čase od 9:30-11:00.

Môžete sa tešiť na kopec zábavy a hier, ktoré si s Vami zahrá dráčik Ohniváčik a dračica Plamienka. Stále máte príležitosť zapojiť sa do veľkej letnej hry Bardejovskí lovci perál a stať sa novými lovcami a hrať o ďalšie skvelé ceny. Teší sa na Vás dráčik, dračica a ich tím KTC Bardejov. 

www.lovciperal.sk

Kultúrne a turistické centrum

Kultúrne a turistické centrum Bardejov a autorka Vás srdečne pozývajú na vernisáž výstavy, ktorá sa uskutoční 7.7.2022 (štvrtok) o 16:30 hod. v Galérii Poľsko-slovenského domu na Radničnom námestí v Bardejove. Výstava obrazov, bardejovskej autorky Ingrid Forišovej, pod názvom Žena tisícich tvárí s témou figurálnej tvorby bude v našich priestoroch sprístupnená do 29.7.2022.

Tešíme sa na Vás!

Forisova pozvánka

Žena tisicich tvari plagat

Vstupné priestory nám krásne vyzdobila Výstava žiakov výtvarného odboru ZUŠ Michala Vileca v Bardejove, na ktorú Vás všetkých pozývame. Výstava potrvá do 31.8.2022 v priestoroch Poľsko-slovenského domu, na Radničnom námestí 24 v Bardejove.

Tešíme sa vašu návštevu!

ZUŠ M.Vileca

2022 07 04 09 56 46 111

Milé deti, máte chuť si zasúťažiť, zahrať sa a zabaviť?

Všetkých Vás pozývame na tradičné prázdninové podujatie LETO NA SÍDLISKU ktoré sa bude konať 6.7.2022 (streda) na sídlisku Vinbarg, 7.7.2022 (štvrtok) na sídlisku Družba, vždy v čase od 9:30 - 11:00 hod. Čaká na Vás kopec zábavy, rôzne hry a dobrá nálada o ktorú sa postará Dráčik Ohniváčik a Dračica Plamienka, ktorí sa už opäť tešia na leto s vami.

Stále máte príležitosť zapojiť sa to veľkej letnej hry Bardejovskí lovci perál a stať sa novými lovcami a hrať o ďalšie skvelé ceny. Teší sa na Vás dráčik, dračica a ich tím KTC Bardejov.
www.lovciperal.sk

Kultúrne a turistické centrum Bardejov vás pozýva na

© 2018 / Kultúrno - turistické centrum Bardejov / Poľsko - slovenský dom / TIK Bardejov / TIK BJ Kúpele / Pamätník Holokaustu / Osobné údaje

MG