Stalo sa už krásnou tradíciou, že ukončenie letnej turistickej sezóny sa v Bardejove spája aj so zatvorením fontán.
Dôležitá úloha uzamknúť fontánu v Promenádnom parku a uložiť ju na zimný spánok pripadla aj tento rok Dráčikovi Ohniváčikovi. Za pomoci Dračice Plamienky, Kengury Kengy a ostatných maskotov sa tejto úlohy zhostil na jednotku. V nedeľu popoludní 8.10.2023 za prítomnosti množstva Bardejovčanov fontána pod jeho čarovným kľúčikom na niekoľko mesiacov znova stíchla. Súbežne so zatvorením fontány sa v Promenádnom parku konalo aj vyžrebovanie výhercov 10. ročníka veľkej letnej hry Bardejovskí lovci perál, ktorú pod záštitou primátora mesta MUDr. Borisa Hanuščaka už po desiaty raz pre deti pripravilo Kultúrno-turistické centrum v Bardejove.

Hlavné ceny v súťaži získali:
Annamária Maďarová-bicykel, Karin Šlampiaková – tablet, Vanesa Klimeková - tablet, Barbora Havajová – kolobežka, Patrik Durkáč – kolobežka. Mená výhercov ďalších cien nájdete vo Výsledkovej listine losovania. Tí, ktorí nezískali žiadnu z cien, boli odmenení sladkými dobrotami.

Ďakujeme všetkým, ktorí počas podujatia vytvorili svojimi vystúpeniami skvelú hudobnú atmosféru a obrovská vďaka patrí aj našim partnerom a sponzorom: BARDTERM, s.r.o. BARDEJOV, MESTO BARDEJOV, VÝCHODOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, KABELKO, s.r.o. BARDEJOV, MESTSKÉ LESY BARDEJOV, BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.. Ďakujeme aj jazykovej škole HELEN DORON ENGLISH BARDEJOV, ale aj športovým klubom: KMG LASER-DELTA BARDEJOV, MHC46 BARDEJOV, HBC KNIGHTS BARDEJOV, JUDO KLUB BARDEJOV.

Ceny sú teda rozdané, všetkým víťazom srdečne blahoželáme a už teraz sa všetci tešíme na nasledujúci 11. ročník súťaže Bardejovskí lovci perál.

Viac foto: https://ibardejov.sk/ukoncenie-letnej-turistickej-sezony-sa-v-bardejove-spaja-aj-so-zatvorenim-fontan/

20231008 134900

20231008 152136

Poľsko - slovenský dom

Poľsko - slovenský dom

TIK Bardejov

TIK

Pamätník holokaustu

Pamätník holokaustu

© 2018 / Kultúrno - turistické centrum Bardejov / Poľsko - slovenský dom / TIK Bardejov / TIK BJ Kúpele / Pamätník Holokaustu / Osobné údaje

MG