Vyberte najlepších v cestovnom ruchu Prešovského kraja

Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska vyhlásila 6. ročník ankety Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2019.

Online SMS hlasovanie prebieha od 13. decembra 2019 (12.00 hod.) do 13. januára 2020 (12:00 hod.). Pre hlasovanie je potrebné zadať telefónny kontakt hlasujúceho, na ktorý bude zaslaný potvrdzujúci číslený kód.  Po jeho vložení je  hlasovanie zaznamenané. Hlasovať je možné raz za 24 hodín z jednej mailovej adresy. Spätná SMS je BEZPLATNÁ.

Ocenenie Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja prebieha už od r. 2014. Cieľom je upriamiť pozornosť verejnosti na inšpiratívne osobnosti, kvalitné zariadenia, zaujímavé produkty a šikovných zamestnancov cestovného ruchu. Nominácie na ocenenie zasielala široká verejnosť do 30. 11. 2019. Ocenenie má dve časti - rozhodnutie odbornej poroty a hlasovanie verejnosti. NAJ zariadenia, NAJ zamestnancov, NAJ remeselníkov a NAJ produkty vyberá v ankete hlasovaním široká verejnosť.

Hlasujte na stránke: https://www.severovychod.sk/clanok/hlasovanie-naj-v-cestovnom-ruchu-2019

© 2018 / Kultúrno - turistické centrum Bardejov / Poľsko - slovenský dom / TIK Bardejov / TIK BJ Kúpele / Pamätník Holokaustu / Osobné údaje

MG