Vonkajšie chladné počasie umocňovalo celkovú atmosféru filmového večera, o ktorý sa postaral Medzinárodný filmový festival zimných, cestovateľských a športových filmov.

Nadšenci zimných športov, adrenalínu a cestovania si tak prišli na svoje počas premietania filmov v rámci SNOW FILM FESTU, ktorý sa konal dňa 16.11.2022 v priestoroch Poľsko-slovenského domu. Spolu s hlavnými hrdinami zažili zimné dobrodružstvá v Kanade, Rakúsku, Nepále, Antarktíde, Kirgizsku, Švédsku i na Islande. Počas celovečerného pásma sme predstavili 8 špičkových filmov, ktoré nám v istých momentoch vzali dych.

Pre Kultúrne a turistické centrum Bardejov je tento ročník v poradí už 15., od kedy vo svojich priestoroch premieta Medzinárodné filmové festivaly nie len v zimnej, ale aj jarnej časti. Ďakujeme za účasť a pozitívne vyjadrenia všetkým zúčastneným. Už teraz sa tešíme na ďalšie premietanie, o ktorom budeme včas informovať.

Viac info: https://ibardejov.sk/medzinarodny-filmovy-festival-snow-film-fest/

20221116 20221116 173450

Poľsko - slovenský dom

Poľsko - slovenský dom

TIK Bardejov

TIK

Pamätník holokaustu

Pamätník holokaustu

© 2018 / Kultúrno - turistické centrum Bardejov / Poľsko - slovenský dom / TIK Bardejov / TIK BJ Kúpele / Pamätník Holokaustu / Osobné údaje

MG