Vážené dámy, vážení páni, milí naši klienti, kolegovia a fanúšikovia!

je pre nás veľkou cťou, že vás môžem informovať o tom, že naša organizácia KTC Bardejov - Poľsko-slovenský dom bola nominovaná na ocenenie Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja 2016 v kategórii NAJ kultúrne zariadenie.

Okrem toho bola v kategórii NAJ informačné zariadenie nominovaná Turisticko- informačná kancelária Bardejov.

Ak si myslíte, že sme boli nominovaní oprávnene a ste s našimi službami spokojní, venujte prosím Váš drahocenný čas krátkemu hlasovaniu na stránke: http://www.severovychod.sk/…/hlasovanie-naj-v-cr-presovske…/

Hlasovať je možné od 12. 12. 2016 do 12. 1. 2017, pre každú mailovú adresu raz za 24 hodín. (TIP: Ak nám fandíte veľmi, dá sa hlasovať ta toto obdobie viackrát:-)

V ankete súťažia v iných kategóriách aj viaceré bardejovské podnikateľské subjekty. Podporte prosím aj tie, ktoré poznáte a ste spokojní s ich službami. Okrem toho, že každý chce vyhrať, výsledky hlasovania budú pre nás indikátorom pre hodnotenie našej činnosti, propagácie a podnetom pre ďalší rozvoj! Ďakujeme vopred za každú formu podpory!

naj

 

© 2018 / Kultúrno - turistické centrum Bardejov / Poľsko - slovenský dom / TIK Bardejov / TIK BJ Kúpele / Pamätník Holokaustu / Osobné údaje

MG