PREŠOV (16. marec 2015) – Tisíce námetov a čaro jedného okamihu. Fotografia, na ktorú si hrdý. Fotografia, ktorá môže inšpirovať ostatných. Choď a foť! My ťa odmeníme!

Hory a stráne, malebné údolia, drobné chalúpky, sila histórie i zaujímaví ľudia... To všetko ponúka severovýchod Slovenska – Prešovský kraj. Územie, ktoré sa tiahne od Tatier cez Pieniny, Spiš, Šariš až po hranice s Ukrajinou. Ako ho vidíš ty? 

Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska vyhlasuje fotografickú súťaž Choď a foť pre všetkých fanúšikov fotografie. Ukážte nám svoje dojmy, zážitky a zaujímavé miesta z regiónov Prešovského kraja. Zvečnite ho na fotografiách, zapojte sa do súťaže a zabojujte tak o hodnotné ceny.

SÚŤAŽNÉ KATEGÓRIE:

  1. Príroda (hory, lúky, pastviny, vodné plochy, nádrže, vysokohorské plesá, krajinky...)
  2. Kultúra, tradície a história (historické objekty – hrady, zámky, kaštiele, mestá, námestia a ľudia nášho kraja) 
  3. Šport a športové aktivity
  4. Black & white

Súťaž prebieha od 20. marca 2015 do 5. septembra 2015. Do súťaže je možné prihlásiť len fotografie nasnímané v Prešovskom kraji od 1. januára 2015 do 5. septembra 2015.

O víťazoch rozhodne odborná porota a jedného víťaza si zvolia fanúšikovia Severovýchodu Slovenska na Facebooku. Predsedom odbornej poroty bude známy fotograf Ján Štovka

viac info: http://www.severovychod.sk/info/93347-chod-a-fot

SVS chod a fot - poster FB FINAL - vyhry 1

 

© 2018 / Kultúrno - turistické centrum Bardejov / Poľsko - slovenský dom / TIK Bardejov / TIK BJ Kúpele / Pamätník Holokaustu / Osobné údaje

MG